Філософія і Цінності

Творимо майбутнє, змінюючи сучасність

АСТАР – це команда людей, які прагнуть змінити на краще територію, де проживають.

Основним пріоритетом для нас є сталий розвиток регіону, що передбачає встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства та захистом інтересів майбутніх поколінь за рахунок динамічної рівноваги економічних, соціальних та екологічних аспектів.

 

Сталий розвиток має 17 цілей, визначених ООН. 

Концепція сталого розвитку, яка лежить в основі об’єднання команди АСТАР, охоплює 2 ключових тези:

– сталим розвиток буде тільки тоді, коли буде досягнуто єдності і рівноваги економічних, екологічних та соціальних факторів, які є передумовою загального рівня життя людини;

– ми у сьогоденні несемо відповідальність за те, що залишимо своїм дітям, тому ми зобов’язані максимально зберегти запаси соціальних, природних і економічних ресурсів.

АСТАР будує роботу на основних принципах, серед яких:

– повага і турбота до всіх співтовариств;

– поліпшення якості людського життя;

– збереження ресурсів регіону, країни, планети;

– забезпечення раціонального використання відновлюваних ресурсів;

– співпраця заради більш ефективного результату.

Ми розуміємо, що досягнення цілей сталого розвитку починається з кожного з нас. Тому варто зробити прості, але важливі кроки, щоб перестати сприймати природу і людей навколо як належне. Для когось це буде сортування відходів, для когось – об’єднання зусиль з сусідами для підтримання свого будинку в чистоті, а для когось – галузевий кластер підприємств. Що б це не було – ми повинні діяти, щоб творити майбутнє своїх дітей, змінюючи сучасність.

 

9 цінностей команди АСТАР:

 

Співпраця та об’єднання

Коли люди об’єднуються, разом вони можуть досягнути більш ефективного результату. Тому ми робимо все, щоб навчитися співпрацювати та рахуватися із інтересами інших.

Повага та розуміння

Виявляючи повагу до інтересів і думок оточення, культивуючи розуміння між людьми, різними соціальними групами чи навіть містами і регіонами, ми матимемо результативний діалог, що зумовить нові досягнення.

Команда

Люди, які співпрацюють в АСТАР – це один із найбільших наших ресурсів і пріоритетів. Кожен з нас – фахівець своєї справи, готовий ділитися досвідом і здобутками з іншими. Коли ми команда – ми можемо творити майбутнє.

Персональна відповідальність

Кожен із нас усвідомлює свою відповідальність перед собою, командою, суспільством. Проекти, які реалізуються АСТАР, кінцевою метою мають одне – гідне життя, бізнес, економіка, освіта, медицина, культура для жителів Хмельниччини

Креативність

Творчий підхід до вирішення найпрагматичніших питань – це особлива умова АСТАРу. Нестандартні рішення у стандартних ситуаціях породжують правила, які змінюють світ..

Навчання та розвиток

Навчання є основою підтримання і вдосконалення належного рівня навиків кожного з наших фахівців. Ми перебуваємо у постійному русі, розвитку і саморозвитку, щоб наші ідеї та проекти ставали ще професійнішими, креативнішими, успішнішими.

Комунікація

Зв’язок та інформаційні технології у сучасному світі є найважливішим інструментом реалізації ідей. Завдяки різним каналам комунікації, ми всі рухаємося в одному напрямку, щоб привести регіон і країну до сталого розвитку.

Відкритість до нових людей та ідей

АСТАР – це відкритий майданчик, до якого може долучитись кожен, хто прагне реальних дій заради реальних змін. Так само і ми готові долучатися до проектів, куди фахівці АСТАРУ може принести свіже бачення.

Усвідомлення себе частиною
глобального суспільства

Наші рішення та проекти матимуть вплив не регіон, а в перспективі і на Україну, її імідж та стосунки з іноземними державами. Життя планети залежить від кожного, успіх одного буде доріжкою для всіх. Ми переймаємо іноземний досвід і ділимося своїм, щоб бути у фарватері змін та трендів.