Школа фестивальної майстерні

Школа фестивальної майстерності – проект, розрахований на чітко визначену цільову аудиторію. Участь у ньому буде цікава організаторам фестивалів, людям, які давно хочуть робити події, але не знають як, а також представникам органів місцевого самоврядування, яким цікаво розвивати свою територію в руслі креативної економіки.

Мета Школи фестивальної майстерності – поділитися знаннями стосовно організації фестивалю від «А» до «Я»: як виокремити особливість території, віднайти ідею події, прописати її, запакувати і продати як цілісний проект із супровідними продуктами. Таким чином, учасники Школи отримають шанс дізнатися, як за допомогою подій розвивати території.

Школа фестивальної майстерності – це 2 дні активної роботи з фахівцями-тренерами та у групах у формі семінару-тренінгу, що включає теоретичну і практичну частини. Теоретична частина дасть відповіді на питання стосовно того, коли варто розпочинати роботу над фестивалем, щоб залучити якомога більше спонсорських коштів та мінімізувати витрати організаторів, який пакет матеріалів повинен бути “настільним” у кожного члена команди фестивалю, як організувати максимально ефективну спільну роботу, поєднуючи зусилля людей, що знаходяться на відстані один від одного та ін. Практична навчить робити усе вищеперераховане швидко, компетентно і якісно.

Останні новини

Воркшоп «Оцінка стану ягідних насаджень – ціль на урожай»

Плани на 2018 рік. Спільно з нашими партнерами ми

itPodillya 2018

Коли ви починаєте працювати в ІТ, як правило, вам

Інтенсивне стратегічне планування діяльності Астар

  В перший день літа в Агенції сталого розвитку

Перша сесія Школи тепличного господарства

Перша сесія Школи тепличного господарства відбулася 15 травня в