Туристичний кластер

Туристичний кластер – це добровільне об’єднання підприємств галузі туризму, які взаємодіють між собою з метою створення туристичного продукту. Головні умови – територіальна ознака та галузева спорідненість підприємств.

Групи підприємств спільно використовують туристичні ресурси, інфраструктуру, ринок праці та взаємодоповнюють один одного. Головна мета – «продаж» регіону, що забезпечить залучення на територію кластеру якомога більшої кількості туристів, оскільки легше продати туристу регіон як точку для відвідин, ніж один із 200 однотипних готелів на запропонованій території.

У рамках проекту туристичного кластеру реалізуються різні кроки, зокрема, інформаційна робота щодо важливості галузевого об’єднання, проведення зібрань, напрацювання спільного формату роботи, фестивалів, брендування регіону, ведення єдиного порталу Хмельниччини туристичної, розробка додаткових туристичних продуктів спільними зусиллями учасників кластеру.

Важливо пам’ятати: коли люди об’єднуються, вони можуть досягти більшого успіху. Коли об’єднуються гравці туристичного ринку, вони починають заробляти не на окремих готелях чи ресторанах, а на регіоні, в якому знаходяться. Відштовхуючись від цього, важливо реалізувати кластер, що об’єднає всіх у сфері туризму та бальнеології заради спільного розвитку.

Останні новини

Воркшоп «Оцінка стану ягідних насаджень – ціль на урожай»

Плани на 2018 рік. Спільно з нашими партнерами ми

itPodillya 2018

Коли ви починаєте працювати в ІТ, як правило, вам

Інтенсивне стратегічне планування діяльності Астар

  В перший день літа в Агенції сталого розвитку

Перша сесія Школи тепличного господарства

Перша сесія Школи тепличного господарства відбулася 15 травня в